Rower powietrzny- Assault Airbike Pro
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Rower powietrzny- Assault Airbike Pro

POZNAJ NOWY ASSAULTAIRBIKE PRO.

Ten sam rower, który kochasz i nienawidzisz - teraz z ulepszonymi funkcjami. AssaultBike Pro to najlepsze narzędzie dla tych, którzy szukają bardziej niestandardowego i niezawodnego roweru treningowego. Ta nowa generacja AssaultBike łączy w sobie oryginalny projekt Classic z najlepszymi funkcjami Elite, aby stworzyć rower hybrydowy, który jest trwały, łatwy w utrzymaniu i zbudowany do intensywnego użytku.

Ilość
5900 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

MAKSYMALNA WYTRZYMAŁOŚĆ.

Wytrzymała stalowa rama AssaultBike Pro zapewnia wsparcie i równowagę potrzebne do każdego rodzaju treningu. Wzmocnione stalowe pedały, uszczelnione łożyska kasetowe w każdym przegubie i uszczelniony suportem, który chroni przed potem, kurzem, brudem i zanieczyszczeniami.

AssaultBike Pro został zaprojektowany z myślą o jak najbardziej płynnej jeździe.

MONITOR

 Kontrastowy ekran LCD AssaultBike Pro został wyposażony w Bluetooth, dzięki czemu można go sparować z telefonem lub ulubionym urządzeniem inteligentnym, aby śledzić treningi. Ponadto możesz dostosować swój trening, korzystając z jednej z siedmiu opcji programowania lub ustawienia trybu zawodów.

KOMFORT

Przynosimy ból - ale tylko dobry. AssaultBike Pro oferuje trening cardio o wysokiej intensywności, niewielkim obciążeniu, który jest w pełni skalowalny dla sportowców na każdym poziomie umiejętności. Dzięki wygodnemu siedzisku, wygodnie umieszczonym podnóżkom i wspierającym uchwytom kierownicy, AssaultBike Pro zapewnia najbardziej przyjazną dla użytkownika jazdę na rowerze.

DOSTAWA: 5 dni roboczych

Specyfikacja

Długość
126.6 CM
Wysokość
129.9 CM
Szerokość
61.3 CM
Maksymalna waga użytkownika
136 KG
Producent
Assault Fitness
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.