O nas

STEELSTORM

Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem i produkcją profesjonalnych narzędzi treningowych wykorzystywanych w treningu funkcjonalnym, których jedną z najważniejszych cech jest, niezawodność. Jako prekursorzy na Polskim rynku sprzętu sportowego, zbierając wszystkie pomysły, metody treningowe, trendy obecne na świecie, stworzyliśmy produkty rozpoznawalne w całej Polsce i doceniane przez zagranicznych odbiorców.

Głównym zadaniem naszej firmy jest dostarczenie niezawodnych narzędzi treningowych, bez konieczności walki z usterkami i uszkodzeniami sprzętu, dlatego wszystkie produkty marki Steelstorm są projektowane, testowane, a następnie produkowane w Polsce.

Wierzymy w przyszłość branży fitness. Dlatego inwestujemy nasz czas i wysiłek w rozwój nowych narzędzi szkoleniowych, które zaspokajają potrzeby trenerów oraz ich klientów. Wielu właścicieli klubów sportowych, wybrało właśnie naszą firmę, doceniając profesjonalną obsługę i wysokiej, jakości produkty. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z najbardziej rozpoznawalnymi markami w Europie takimi jak Reebok czy KSW i realizować największe CrossFit’owe imprezy w Polsce – Medieval Games oraz Amarok EAST SIDE Challenge.
Otaczamy wszystkich naszych klientów opieką podczas całego procesu realizacji projektu – od wyboru miejsca, poprzez projekt, finansowanie, wyposażenie i montaż – odpowiadając na ich potrzeby i marzenia.

DOCENIAJĄC PRODUKTY OFICJALNIE WYKORZYSTYWANE PRZEZ FIRMĘ CROSSFIT, ZOSTALIŚMY WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM FIRM ASSAULT FITNESS, RPM TRAINING ORAZ CROSSOVER SYMETRY.

NASZE ATUTY

Ogromny potencjał wykonawczy wymaga wielopłaszczyznowego podejścia do branży fitness. Znajomość sprzętu i poszczególnych dyscyplin sportowych, umiejętności projektowania przestrzeni oraz doradztwo finansowe pozwalają nam na oferowanie naszym klientom usług, dzięki którym realizujemy projekty już od momentu pojawienia się pomysłu.

Od początku istnienia, dążymy do tworzenia oferty odpowiadającej na potrzeby najbardziej wymagających klientów.
 • 1
  Doświadczenie

  Wieloletnia działalność umożliwiła nam zebranie bogatego doświadczenia w kompleksowej obsłudze klubów. Wspieramy i doradzamy naszym klientom od początku pojawienia się idei tworzenia nowej przestrzeni sportowej.

 • 2
  Wysoka jakość

  Produkcja sprzętu marki Steelstorm odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej, jakości użytych materiałów oraz sposobu wykonania.

 • 3
  Profesjonalizm

  Gwarantujemy jasno zdefiniowany profil odpowiedzialności, za współpracę oraz jakość i terminowość realizowanych zamówień.

 • 4
  Kompleksowość

  Otaczamy wszystkich naszych klientów opieką podczas całego procesu realizacji projektu – od wyboru miejsca, poprzez projekt, finansowanie, wyposażenie i montaż – odpowiadając na ich potrzeby i marzenia.

 • 5
  Szeroka oferta

  Od początku istnienia, dążymy do tworzenia oferty odpowiadającej na potrzeby najbardziej wymagających klientów, dlatego doceniając produkty oficjalnie wykorzystywane przez firmę CrossFit, zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem firm Assault Fitness, RPM Training oraz Crossover Symetry.

Misja

Od początku istnienia firmy naszą misją było pomaganie ludziom w osiągnięciu sportowych wyników. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązania, które w innowacyjny, funkcjonalny i estetyczny sposób wyniosą trening na najwyższy poziom.

Pasja do Designu jest motywacją do
szukania rozwiązań w zakresie stylu i architektury nowej, ewoluującej koncepcji siłowni.
Dostrzegając potrzebę zmian w branży fitness,
projektujemy i realizujemy projekty siłowni pod klucz.

Każdy nasz produkt jest wynikiem zamiłowania do sportu, doskonałych umiejętności technicznych i pasji do projektowania. Z uwagi na dbałość, o jakość naszych produktów oraz większy wzrost gospodarczy w lokalnej społeczności, od początku pracowaliśmy nad utrzymaniem naszej działalności produkcyjnej w Polsce i zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników.

Co sprzedajemy?

Tworzymy i sprzedajemy polską linię sprzętu sportowego, który umożliwia klientom rozwój i wydobycie pełni ukrytych możliwości. Bazujemy na trzech obszarach pracy fizycznej – gimnastyce, podnoszeniu ciężarów oraz treningach wytrzymałościowych – w ramach, których dostarczamy niezbędne narzędzia do budowania własnej tożsamości sportowej.

Doświadczenie i potrzeby naszych klientów są dla nas fundamentem do kreowania nowych produktów.

Wykorzystujemy najnowszą technologię oraz najwyższej jakości materiały. Wspólnie projektujemy drogę wiodącą naprzód.

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.