Rower powietrzny BikeERG Concept 2
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Rower powietrzny BikeERG Concept 2

BikeErg to najmłodszy produkt firmy Concept2 obok wioseł i SkiErg'a. 

Ilość
6990 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Wykorzystując te same zaawansowane zasady inżynierii i monitor wydajności PM5, został skonstruowany rower idealny do treningów wytrzymałościowych.  BikeErg jest lżejszy niż większość stacjonarnych rowerów i bliższy rzeczywistej jeździe na świeżym powietrzu. Konstrukcja opiera się na oporze powietrza koła zamachowego, który można w dodowlny sposób zminiejszać lub zwiększać, tworząc warunki treningowe dostosowane do każdego użytkownika. W miarę upływu jednostki czasu intensywność treningu staje się coraz większa. 

Concept2 BikeErg jest przenośny, łatwy w montażu i zaprojektowany z regulowanym siodłem i kierownicą z różnymi możliwościami chwytu. Użytkownik może zmieniać ustawienia ramion i ułożenie sylwetki w trakcjie jazdy.

BikeErg został wyposażony w bardzo wytrzymałe, samonapinające się paski polygroove, znacznie redukujące hałas i sprawiające, że jazda treningowa nie jest uciążnilwa w pomieszczeniu w domu.

Specyfikacja

Waga produktu
26 kg
Kolor
czarny
Szerokość
61 cm
Producent
Concept2
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.