Rower powietrzny- Assault Airbike Classic
  • Nowy
Duża dostępność

Rower powietrzny- Assault Airbike Classic

NAJNOWSZA WERSJA ASSAULTBIKE CLASSIC WYPOSAŻONA ZOSTAŁA W DODATKOWE UCHWYTY: TRANSPORTOWY i NA BIDON!

Niezależnie od tego, czy trenujesz na siłowni, w garażu czy w salonie, kompaktowa i wygodna konstrukcja AssaultBike ułatwia korzystanie z niego w dowolnym miejscu. Dzięki zintegrowanym kółkom transportowym i czterem regulowanym nóżkom stabilizującym przenoszenie i przechowywanie AssaultBike nigdy nie było takie proste.

To absolutna rewolucja w treningu wytrzymałościowym. Wykorzystując opór powietrza, zawodnik sam wybiera odpowiednie obciążenie dopasowując tempo pracy. Im szybciej pedałujesz, tym większy opór wytwarzasz. Prosta fizyka i duże korzyści.

Ilość
4959 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

ASSAULT AIRBIKE to rewolucja w świecie treningu metabolicznego. Zaprojektowany przez inżynierów po szczegółowych konsultacjach z trenerami personalnymi, właścicielami klubów fitness oraz fizjoterapeutami. Prosta budowa i łatwa obsługa sprzętu zapewnia maksymalną wydajność. Jest to solidna konstrukcja stalowa z regulacją siedziska. Profil urządzenia całkowicie zabezpiecza odcinek lędźwiowy kręgosłupa przy jednoczesnej pracy czterech kończyn. Szczegółowy wyświetlacz LCD daje mnóstwo możliwości oraz pokazuje szczegółowe dane treningowe. ASSAULT AIRBIKE to jedyny rower który angażuje do pracy kończyny górne w tak szerokim zakresie. Dzięki temu możesz być pewny, że każda grupa mięśniowa Twojego ciała przepracuje trening bardzo solidnie. Zaletą urządzenia jest możliwość rozdzielenia pracy nóg od pracy ramion. Daje to możliwości pracy CARDIO z osobami po lub w trakcie kontuzji dolnych partii ciała. Jest to idealne rozwiązanie do zwiększenia możliwości układu krążeniowo-oddechowego. Poprawa wydolności oraz wytrzymałości mięśniowej staje się faktem szybciej niż zakładasz. ASSAULT AIRBIKE jest topowym urządzeniem w środowisku CrossFit czyli najszybciej rozwijającym się systemie treningowym. Polecany również przez najlepszych trenerów personalnych na świecie.
- Michał Zalewski, trener personalny, współwłaściciel Crossfit Białystok

Rower Assault Airbike od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród zawodników i trenerów Crossfit. Cieszy nas, że marka STEELSTORM jako jedyna została wybrana przez producenta na autoryzowanego dystrybutora produktu polskim rynku. Dzięki swojej niezawodnej budowie Assault Airbike wybierany jest coraz częściej jako element wyposażenia klubów fitness czy siłowni, w których w związku z intensywnym użytkowaniem najważniejsza jest wysoka jakość produktu. Prosta budowa i przejrzysty panel obsługi urządzenia doceniają jego użytkownicy. O rodzaju treningu decyduje sam użytkownik poprzez wybór jednego z 8 zaproponowanych treningów klarownie rozpisanych na konsoli. Rower wyposażony został w regulowane w 4 płaszczyznach siodło dlatego też każdy trenujący będzie mógł rozpocząć trening w najlepszym dla siebie położeniu bez obawy o dyskomfort w trakcie jego trwania. 22 niezawodne łożyska, 70 cm stalowy wiatrak generujący opór powietrza, wbudowane koła transportowe dla łatwiejszego przemieszczania czy uchwyty Push & Pull to tylko niektóre z elementów, które sprawią że trening na Assault Airbike będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i zaawansowania.
- Karolina Borowik, menadżer ds. rozwoju produktu STEELSTORM

ROWER ASSAULT AIRBIKE WIEDZIE PRYM

Rower Assault Airbike jest rozwiązaniem wyjątkowym ponieważ można go wykorzystać do treningów interwałowych wysokiej intensywności / niskiego obciążenia (ang. HILIIT). Oznacza to, że dzięki niemu użytkownicy są w stanie osiągnąć maksymalną efektywność ćwiczeń. Te intensywne treningi oddziaływają bezpośrednio na układ krążenia i metabolizm jak również przyspieszają produkcję tkanki mięśni szkieletowych. I te korzyści można uzyskać przy minimalnym obciążeniu więzadeł, ścięgien i stawów. Rower Assault Airbike został stworzony z myślą o rywalizacji i to sportowcy przesuwają kolejne granice, biją kolejne rekordy. Rower nie tylko umożliwia pokonywanie kolejnych wyzwań ale również jest prosty w obsłudze, wygodny przy przechowywaniu i stosunkowo tani.

Specyfikacja

Długość
129 cm
Waga produktu
44,5 kg
Powierzchnia podstawy
129 x 59 cm
Kolor
czarny
Wysokość
123 cm
Szerokość
59 cm
Maksymalna waga użytkownika
136 kg
Łożyska
20 uszczelnionych kaset (zastosowanych w każdym przegubie)
Producent
Assault Fitness
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.