Współpraca

Działamy z największymi
markami na świecie

Od początku istnienia, dążymy do tworzenia oferty odpowiadającej na potrzeby najbardziej wymagających klientów, dlatego doceniając produkty oficjalnie wykorzystywane przez firmę CrossFit, zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem firm Assault Fitness, RPM Training oraz Crossover Symetry.
Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi markami w Europie takimi jak Reebok czy KSW i realizujemy największe CrossFit’owe imprezy w Polsce – Medieval Games oraz Amarok EAST SIDE Challenge.

CROSSOVER SYMMETRY

Firma Crossover Symmetry została założona w 2006 roku przez profesjonalnego gracza baseballu i fizjoterapeutę. Celem było stworzenie praktycznego i skutecznego systemu do wzmocnienia rotatorów łopatki, poprawienia zdrowia i wydajności ramion u profesjonalnych sportowców.
Program został opracowany przy użyciu najbardziej aktualnych danych z badań i EMG w celu określenia najlepszych ćwiczeń i technik treningu stabilizatorów oraz rotatorów. Następnie dobrano najwyższej jakości sprzęt.
Crossover Symmetry ma obecnie siedzibę w Arvada w stanie Kolorado i dostarcza swój produkt do sportowców, trenerów i terapeutów na całym świecie. Crossover Symmetry jest obecnie wykorzystywany przez zawodowych sportowców w MLB, NFL, NBA, NHL i ponad 75% głównych uniwersytetów NCAA Division I. Crossover Symmetry jest także głównym narzędziem treningowym wśród najlepszych sportowców i siłowni na świecie.

CONCEPT 2

Początki firmy Concept2 sięgają roku 1976, kiedy Dick i Pete Dreissigacker świeżo po starcie olimpijskim, zaczęli produkować wiosła wyścigowe. Ich ergometr stał się najczęściej wybieranym produktem wśród wioślarzy na całym świecie.
W 1981 roku Dick i Pete stworzyli ergometr wioślarski , który szybko stał się najlepiej sprzedającą się maszyną na świecie. Obecnie najnowszy model jest używany codziennie przez sportowców, osoby trenujące w domach i klubach fitness.
Obecnie linia produktów Concept 2 obejmuje wiosła,, SkiErg i BikeErg.
Każda wyprodukowana przez nich maszyna to ponad czterdzieści lat doskonałości. Ich głównym celem jest promowanie wioślarstwa, zarówno halowego jak i tego „na wodzie”.

ASSAULT FITNESS

Oddział LifeCORE Fitness - Assault Fitness Products od ponad 20 lat jest liderem w produkcji sprzętu dla elitarnego świata fitness. W przekonaniu, że tradycyjne urządzenia nie zapewniają odpowiedniej wytrzymałości do użytkowania przez wymagających sportowców, wszystkie produkty Assault zostały zaprojektowane z wytrzymałych i prostych materiałów tak aby były łatwe w utrzymaniu. Firma Assault Fitness znajduje się w słonecznej, południowej Kalifornii. Zatrudnia specjalistów którzy, którzy ciężko pracują, aby pomóc Ci osiągnąć najwyższe cele sportowe i marzenia.
Obecnie linia produktów Assault Fitness obejmuje AirBike Classic, AirBike Elite oraz AirRunner.

RPM TRAINING

Firma RPM TRAINING zaznaczyła swoją pozycję na światowym rynku rozpoczynając od wprowadzenia odświeżonej wersji, jednego z najstarszych i najbardziej sprawdzonych narzędzi treningowych: skakanki.
W przeciwieństwie do sztangi lub obciążeń kettlebell, skakanka jest bardzo osobista i dlatego jest jednym z niewielu produktów fitness, które każdy powinien posiadać na własność. Po zawodach fitness z 2008 roku firma RPM TRAINING przebadała rynek pod kątem najlepszych skakanek, okazało się, że od dziesięcioleci nie było znaczącego rozwoju w tej przestrzeni. Opierając się na inżynierii ,postanowili stworzyć najbardziej wyrafinowaną skakankę, jaką kiedykolwiek widział świat.
Po premierze pierwszej skakanki speed w 2012 r., RPM szybko stał się preferowaną linią zawodników w całym sporcie jakim jest CrossFit. Od tego czasu firma, kontynuuje doskonalenie własnego projektu, ulepszając go na każdym kroku.

Chcę współpracować

Jeśli chcesz sprzedawać sprzęt powyższych marek lub umieścić swój produkt w naszym sklepie, skontaktuj się z nami.
Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem +58 510 566 107.

Skontaktuj się

Zapytaj

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.