Bieżnia treningowa- AssaultRunner Pro
  • Nowy
Produkt niedostępny

Bieżnia treningowa- AssaultRunner Pro

Prosta konstrukcja tej wyjątkowej, samonapędzającej się bieżni sprawia, że jest to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń do opracowywania właściwej techniki biegu. W przeciwieństwie do standardowych elektrycznych bieżni, AirRunner posiada zakrzywioną powierzchnie, która jest kontrolowana w 100% przez ruchy i siłę sportowca. 

Ilość
21499 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

 Trening na AirRunnes pomaga pracować nad techniką biegu korygując postawę, równowagę i kadencję. Napędzana wyłącznie siłą Twoich mięśni bieżnia sprawi, że spalisz blisko 30% więcej kalorii niż na podobnej bieżni z napędem elektrycznym.   Twórcy Assault AirBike , ceniąc efekty treningów interwałowych stworzyli nowy produkt przenosząc funkcjonalności z roweru na bieżnię. Doskonała konstrukcja stalowa, niezawodna stabilność i nieograniczona funkcjonalność w opływowym, energooszczędnym module.  Niezwykle lekka i przenośna budowa sprawia, że bieżnię można dopasować do niemal każdego rodzaju przestrzeni treningowej.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym sportowcem, czy zawodnikiem na najwyższym poziomie, maszyna może natychmiast dostosować się do żądanej prędkości poprzez regulację długości kroku biegacza. 

Monitor przymocowany do ramy bieżni podaje informacje o czasie, spalonych kaloriach, dystansie, prędkości, watach i tempie. Dostępnych jest również kilka programów do pomiaru tętna i interwałów.

AirRunner jest powszechnie stosowany przez najlepszych zawodników CrossFit na całym świecie i staje się co raz bardziej doceniany przez wyczynowych zawodników różnych dyscyplin sportowych.

AirRunner jest bieżnią, która pracuje tylko dzięki Tobie. Sam decydujesz o intensywności treningu dopasowując jego zaawansowanie i intensywność do indywidualnych potrzeb. W trakcie treningu na naszej bieżni będziesz zszokowany jak wielką moc możesz z siebie wykrzesać!

Zespół Assault Fitness ceniąc jakość i efekty treningów interwałowych postanowił wykorzystać doświadczenie zdobyte przy produkcji Assault Airbike w nowym projekcie AirRunner.

Jesteśmy dumni, że nasza firma została wyłącznym dystrybutorem marki Assault Fitnessna terenie Polski.

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony. Orientacyjny termin wysyłki do 5 dni.

Specyfikacja

Materiał
stalowa rama
Długość
178 cm
Waga produktu
127 kg
Powierzchnia podstawy
178 x 83 cm
Kolor
czarny
Szerokość
83 cm
Maksymalna waga użytkownika
159 kg
Producent
Assault Fitness
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.