Crossover symetry system - individual
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Crossover symetry system - individual

Opcje
Ilość
859 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Crossover Symmetry System to zaawansowany, w pełni konfigurowalny system stworzony w celu poprawy ruchomości, siły i poprawnego ułożenia ramion. Opracowana przez wiodących fizjoterapeutów, trenerów i sportowców ta dynamiczna metoda treningu i regeneracji , działa prewencyjnie i przeciwdziała przyszłym obrażeniom, bóle po treningu oraz maksymalizuje wydajność w szerokim zakresie dyscyplin sportowych. Nie ma lepszego zestawu treningowego do opracowania mechaniki potrzebnej do rozwinięcia siły i mobilności stawu barkowego.

1. Platforma edukacyjna Crossover Symmetry:

Ponad 50 filmów na wyciągnięcie ręki zapewnia dostęp do właściwych informacji w razie potrzeby.

  • Program "Pain Track" przeprowadzi Cię przez sprawdzony 3-etapowy proces, aby trwale wyeliminować ból barku. Ten zindywidualizowany program rozpoczyna się od "Red Flag Shoulder Screen", aby dostosować każde ćwiczenie do indywidualnych potrzeb i abyś mógł zrehabilitować swoje ramię bez bólu. Obejmuje on "30 Day Shoulder Fix" czyli 30-dniowy program naprawy barku, a także program konserwacji, aby zapewnić, że pozostaniesz bezbolesny.

  • Sekcja "Coaches Corner" eliminuje lukę informacyjną, która pojawia się podczas próby trenowania dużej grupy sportowców podczas wielu sesji treningowych. Profesjonalna nauka jest dostępna dla każdego sportowca, aby zapewnić mu jak najlepsze przygotowanie treningowe.

2. 5 programów dopasowanych do szczególnych potrzeb, ograniczeń czasowych i wymagań każdego sportowca:

Aktywacja - idealny początek treningu w formie dynamicznej rozgrzewki.
Aktywacja + (NOWOŚĆ) - poprawa czucia głebokiego i aktywacja szybkokurczliwych włien mięśniowych.
Regeneracja - poprawa przepływu krwi i zdrowia ścięgien.
Wytrzymałość - intensywny program zwiększający stabilność ramion.
Mobilność (NOWOŚĆ) - szybki i skuteczny atak na główne ograniczenia mobilności.

Zawartość pakietu INDIVIDUAL

  • pięć nieskomplikowanych programów dedykowanych wzmocnieniu siły ramion;

  • dostęp do strefy treningu online;

  • dostęp do internetowej strefy treningowej;

  • 2 liny o dwóch różnych poziomach oporu;

  • 3 różne zestawy do montażu.

CS INDYWIDUALNE PAKIETY: Pakiet CS Individual jest przeznaczony do natychmiastowego użycia po wyjęciu z pudełka bez żadnego innego wyposażenia. Do wyboru są indywidualne opcje oporu pakietów: Novice - zawiera zielone (3 LB) i żółte (10 LB) gumy .. Zalecany dla początkujących sportowców (w wieku 8-13 lat) lub tych, którzy powracają po kontuzji barku. Athletic- Zawiera fioletowe (7 LB) i czerwone (15 LB) gumy. Najbardziej popularny pakiet wśród mężczyzn i kobiet. Preferowany przez młodych sportowców aktywne osoby dorosłe , każdego, kto chce zredukować ból w ramionach związanych z ruchami sportowymi. Elite - Zawiera żółte (10 LB) i niebieskie (25 LB) przewody. Najlepiej nadaje się do treningu profesjonalnych sportowców na wysokim poziomie i / lub osoby doświadczone w pracy z Crossover Symetry System.

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.