Zestaw domowy- PROHOME MOBILE - Klatka treningowa, ławka prosta
  • Nowy
Duża dostępność

Zestaw domowy- PROHOME MOBILE - Klatka treningowa, ławka prosta

Od lat tworzymy najlepsze rozwiązania dla Twojego treningu. Zaufały nam setki klientów a sprzęt STEELSTORM jest gwarancją najwyższej jakości. Seria home idealnie sprawdzi się w   obecnych warunkach i posłuży wiele lat.

Ilość
4299 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Mobilna konstrukcja PRO z serii home to najlepsze rozwiązanie do garażowej siłowni. Prosta ale trwała konstrukcja pozwoli Ci na wykonanie treningów w bardzo szerokim zakresie ćwiczeń siłowych i gimnastycznych. Dodatkowo możesz ją łatwo przenieść w dowolne miejsce, jeśli chcesz zmienić układ swojej sali do ćwiczeń lub wyjść na trening poza cztery ściany, kiedy jest piękna pogoda. Konstrukcja składa się z podstawy, dwóch pionowych słupów oraz poprzeczki górnej, na której znajduje się drążek do podciągania z szeroką gamą chwytów. Dowolnie można ustawiać wysokość poprzeczki, dzięki czemu będzie ona dopasowana dokładnie pod Twoje potrzeby. Całość jest produkowana w Polsce z najwyższej jakości stali i malowana proszkowo. Dzięki temu zyskujemy trwałość i piękny, klasyczny wygląd. Dodatkowym elementem uzupełniającym zestaw jest ławka płaska, która dodatkowo poszerza ilość możliwych do wykonania ćwiczeń.
W skład zestawu wchodzą
  • ławka prosta
  • konstrukcja stalowa wyposażona w drążek, haki do sztagi, ramiona asekuracyjne, belkę o regulowanej wysokości z łamanym drążkiem o zmiennych szerokościach i rodzajach chwytów.
Wymiary konstrukcji:
  • 230mm (wysokość) x 120mm (szerokość) x 520mm głębokość

    *Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.
Niższa cena.
Najwyższa jakość STEELSTORM.
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.