Zestaw domowy- MEDIUM HOME MOBILE - Klatka treningowa wolnostojąca, ławka prosta
  • Nowy
Duża dostępność

Zestaw domowy- MEDIUM HOME MOBILE - Klatka treningowa wolnostojąca, ławka prosta

Od lat tworzymy najlepsze rozwiązania dla Twojego treningu. Zaufały nam setki klientów a sprzęt STEELSTORM jest gwarancją najwyższej jakości. Seria home idealnie sprawdzi się w   obecnych warunkach i posłuży wiele lat.

Ilość
3499 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Mobilna konstrukcja Medium z serii Home to świetne rozwiązanie do garażowej siłowni. Prosta ale trwała konstrukcja pozwoli Ci na wykonanie treningów w bardzo szerokim zakresie ćwiczeń siłowych i gimnastycznych. Dodatkowo możesz ją łatwo przenieść w dowolne miejsce, jeśli chcesz zmienić układ swojej sali do ćwiczeń lub wyjść na trening poza cztery ściany, kiedy jest piękna pogoda. Konstrukcja składa się z podstawy, dwóch pionowych słupów oraz poprzeczki górnej. Całość jest produkowana w Polsce z najwyższej jakości stali i malowana proszkowo. Dzięki temu zyskujemy trwałość i piękny, klasyczny wygląd. Dodatkowym elementem uzupełniającym zestaw jest ławka płaska, która dodatkowo poszerza ilość możliwych do wykonania ćwiczeń. W skład zestawu wchodzą - ławka płaska - drążek do podciągania -konstrukcja stalowa wyposażona w haki do sztagi Wymiary konstrukcji: 2300mm (wysokość) x 1200mm (szerokość) x 520mm głębokość *Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony. Niższa cena. Najwyższa jakość STEELSTORM.
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.