Made in Poland
RIGS & WALLMOUNTS

Steelstorm makes a full line of rigs suited to your space. All elements are manufactured in Poland with the highest quality of steel, thanks to which it is possible to configure and create your own design suited tothe place. Choose one of the models or write to us and we will prepare a construction that will meet your requirements.

GARAGE PACKAGES

Knowledge is the key, equipping small and large facilities has given us it. We have created perfectly matched sets. Today we give them to you. Regardless of whether you are a professional player or you practice sports recreationally, you will find a package for yourself.

WEIGHTLIFTING BARS & PLATES

Barbells, plates and much more in excellent quality and very good price.

TRAINING GYMS

The implementation of each project i san extraordinaryexperience for us and we treat it as a real challenge during which we realize dreams and vision of our clients. We are proud because so far many of the clubs owners trusted us in Poland and abroad.

Bestsellers

Check out favorite products our clients and grab the equipment that will change your training.
About us

steelstorm

Prowadzisz aktywny tryb życia? A może jesteś właścicielem siłowni bądź klubu fitness i właśnie kompletujesz wyposażenie swojej firmy? W takim razie powinieneś koniecznie pomyśleć o zaopatrzeniu się w najwyższej klasy sprzęt sportowy znajdujący się w asortymencie sklepu STEELSTORM. W zakresie świadczonych przez nas usług mieści się produkcja oraz sprzedaż profesjonalnych narzędzi treningowych i praktycznych akcesoriów dla sportowców.

 
We believe in the future of the fitness industry. That's why we invest our time and effort in developing new training tools which meet the needs of trainers and their clients.

Potrzeby i życzenia każdego klienta zawsze traktujemy priorytetowo. Dlatego poza standardowymi, dostępnymi od ręki modelami, oferujemy kupującym możliwość skorzystania z opcji produkcji wybranych urządzeń na indywidualne zamówienie oraz ich sprzedaży na preferencyjnych warunkach. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.


Bogaty wybór sprzętu dla sportowców


W STEELSTORM doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb obsługiwanych klientów. Dlatego asortyment sklepu na bieżąco uzupełniamy o rozmaite akcesoria dla sportowców oraz przyrządy do ćwiczeń gimnastycznych i treningu siłowego. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego z tzw. górnej półki. U nas znajdziesz m.in.:


  • hantle i odważniki o różnej masie i kształcie;
  • płaskie i regulowane ławki oraz sztangi i gryfy treningowe;
  • poręcze i drążki gimnastyczne;
  • piłki lekarskie;
  • skakanki i liny do wspinania się.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firmowych. Na ich życzenie jesteśmy w stanie przygotować dowolną ilość wybranego sprzętu sportowego oraz akcesoriów dla sportowców przeznaczonych na sprzedaż. Przy realizacji procesu produkcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, spełniające wszelkie wymogi jakościowe materiały. Dzięki temu urządzenia treningowe z naszej oferty odznaczają się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Mogą one zatem z powodzeniem posłużyć użytkownikom przez wiele lat.


Zalety nabycia sprzętu sportowego na własny użytek


Konieczność dysponowania profesjonalnymi narzędziami treningowymi, których produkcja i sprzedaż leży w zakresie naszych kompetencji, dotyczy głównie różnego rodzaju obiektów rekreacyjnych. Musisz mieć jednak świadomość, że zakup akcesoriów dla sportowców i sprzętu sportowego na własny użytek także jest opłacalną inwestycją. Dlaczego tak się dzieje? Możliwość korzystania z domowej, odpowiednio wyposażonej siłowni świetnie sprawdza się w przypadku osób, które regularnie poświęcają kilka chwil w ciągu dnia na ćwiczenia gimnastyczne, ale szkoda im czasu na dojazdy do klubu fitness. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią trenować w obecności innych ludzi. Wyposażenie własnej siłowni w sprzęt sportowy i akcesoria dla sportowców zapewnia użytkownikom prywatność podczas ćwiczeń.


Kryteria doboru najlepszego sprzętu do ćwiczeń


Zastanawiasz się, na jakie urządzenia treningowe warto postawić? Przed podjęciem decyzji o doborze konkretnych modeli musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii. Jedną z najważniejszych jest przeznaczenie danego sprzętu sportowego, którego produkcja i sprzedaż stanowią jeden z aspektów naszej działalności. Należy także zastanowić się nad wyborem odpowiedniego miejsca na domową siłownię oraz optymalnym rozmieszczeniem tam urządzeń i akcesoriów dla sportowców. Nie bez znaczenia jest też cena konkretnych modeli. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom możliwość zaopatrzenia się w relatywnie tanie, a przy tym funkcjonalne przyrządy do ćwiczeń.


Dlaczego warto nabyć sprzęt sportowy w sieci?


Zastanawiasz się, czy zakup urządzeń do treningu i akcesoriów dla sportowców w naszym sklepie internetowym zajmującym się taką dziedziną, jak produkcja i sprzedaż sprzętu sportowego, to rzeczywiście dobry pomysł? Musisz wiedzieć, że wspomniane rozwiązanie odznacza się wieloma zaletami. Za skorzystaniem z tej opcji przemawia przede wszystkim:


  • bogaty asortyment – z nami kompleksowo wyposażysz każdą salę gimnastyczną i halę treningową w niezbędne przyrządy;
  • wygoda zakupów – do naszej oferty online masz nieograniczony dostęp 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu; możesz zamówić wybrany produkt i opłacić transakcję bez konieczności wychodzenia z domu;
  • możliwość zapoznania się z opiniami osób, które zdecydowały się na nabycie konkretnego sprzętu sportowego i akcesoriów dla sportowców – na naszej stronie internetowej oraz na innych portalach z łatwością znajdziesz komentarze na temat m.in. jakości produkcji oraz szybkości i sprawności przebiegu procesu sprzedaży i dostawy towaru do miejsca zamieszkania;

Masz jakieś pytania na temat naszego asortymentu? Pamiętaj, że zatrudniani w STEELSTORM specjaliści pozostają do Twojej pełnej dyspozycji nie tylko w godzinach pracy, ale często także wieczorami i w weekendy. Nie wahaj się i już dziś skontaktuj się z nimi mailowo bądź telefonicznie. Z przyjemnością udzielą Ci oni wszelkich niezbędnych informacji o sprzęcie sportowym i akcesoriach dla sportowców, których produkcji i sprzedaży się podejmujemy.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opinions of our clients
Opinions

CrossFit Białystok

Otwierając CrossFit Białystok wzięliśmy pod lupę wszystkie firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją sprzętu. Nie bez powodu wybraliśmy właśnie STEELSTORM. Najwyższa jakość, certyfikaty, obsługa, dostawa w terminie, serwis - wszystko tak jak powinno być! Po dwóch latach pomimo rozwoju rynku i większej konkurencyjności, otwierając drugiego boxa ponownie sięgnęliśmy po STEELSTORM. Nasz letni projekt w postaci sezonowego boxa na plaży miejskiej to również STEELSTORM. To nie przypadek, tylko świadome decyzje biznesowe. Ponadto zorganizowaliśmy trzy edycję świetnych zawodów AESC 14/15/16 - najlepszych zawodników z Europy testowaliśmy na sprzęcie... STEELSTORM.
Serdecznie polecam.
Michał Zalewski Co-owner, Head Coach CrossFit Białystok
Dyrektor Amarok East Side Challenge.

CrossFit Gdynia

Z jednej strony - pełne zaufanie do jakości produktów i fachowości usług, zawsze można liczyć na wsparcie i błyskawiczną reakcję na problemy, w których rozwiązaniu mogą pomóc. Z drugiej strony – wspaniali ludzie, co sprawia, że współpraca z nimi jest czystą przyjemnością. W dwóch słowach: PEŁEN PROFESJONALIZM.

HYDROMOC

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z jakości świadczonych usług przez firmę Steelstorm .
W każdej chwili możemy liczyć na wsparcie zarówno w kwestiach merytorycznych jak i formalno-administracyjnych. Doceniamy umiejętność dopasowania się do zmieniających się potrzeb , znajomość rynku, otwartość, partnerskie podejście, zaangażowanie we współpracę oraz przyjazny i serdeczny kontakt .
Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą Steelstorm
Pozdrawiam
Patrycja
HydroMoc Team

CrossFit Łomianki

Przy realizacji tak dużego projektu, potrzebowaliśmy wsparcia profesjonalistów  w swojej dziedzinie. Swoje zapytania kierowaliśmy do kilku firm obecnych na polskim rynku, jednak jedynie STEELSTROM był w stanie zrealizować naszą wizję. Projekt klatki, dopasowany do możliwości miejsca, dobór sprzętu, montaż a przede wszystkim świetna komunikacja podczas kilku miesięcy współpracy zaowocowała otwarciem jednego z lepiej wyposażonych klubów Polsce.
STEELSTORM to firma, którą z czystym sumieniem możemy polecić każdemu, kto ma plany związane z otwarciem własnej siłowni.

Our site uses cookies for statistical, advertising and functional purposes. You can adjust cookie storing in your browser’s settings.