Stojak na obciążenie olimpijskie typu bumper
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Stojak na obciążenie olimpijskie typu bumper

Stojak na bumpery to proste rozwiązanie do układania talerzy w stos na wrzecionie utrzymując czystość i porządek.  Zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać maksymalną wydajność przestrzenną.

Stojak na bumpery
Ilość
619 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Obciążenia ułożone w rogu sali na podłodze to już przeszłość.  Stojak na bumpery to proste rozwiązanie do układania talerzy w stos na wrzecionie utrzymując czystość i porządek.  Zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać maksymalną wydajność przestrzenną. Stalowa podstawa w kształcie litery X, zapewnia prosty montaż przy utrzymaniu maksymalnej stabilizacji stojaka. Kółka przymocowane do podstawy zwiększają zdolność przenoszenia dużych obciążeń na duże odległości.

Możliwość łatwego przemieszczania stosów talerzy jest niezbędna w każdej sali treningowej. Klienci będą Ci wdzięczni, gdy podczas ciężkich martwych ciągów stojak będzie się znajdował na środku sali i w prosty sposób będzie można go odstawić na docelowe miejsce po skończonym treningu. 

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Materiał
stal
Kolor
czarny
Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.