Piłka lekarska - wall ball
  • Nowy
Ograniczona ilość

Piłka lekarska - wall ball

Med. Ball PREMIUM to piłka zaprojektowana przez zespół STEELSTORM i wyprodukowana w Polsce. Wykonana z myślą o uzyskaniu maksymalnego komfortu podczas treningów o dużej intensywności.

Waga piłki
Ilość
469 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Med. Ball PREMIUM to piłka zaprojektowana przez zespół STEELSTORM i wyprodukowana w Polsce. Wykonana z myślą o uzyskaniu maksymalnego komfortu podczas treningów o dużej intensywności. Opatentowany, antypoślizgowy materiał, wzmocnione szwy to gwarancja zachowania pierwotnego kształtu, stabilny chwyt oraz brak problemów z wysypującą się zawartością piłki.

Piłki są produkowane w Polsce, z przygotowanego specjalnie dla naszej firmy materiału antypoślizgowego, którego nie znajdziesz w żadnym innym produkcie na Polskim rynku. Pełna kontrola nad produkcją, i ciągłe udoskonalanie produktu to zdecydowany atut naszej firmy ale przede wszystkim gwarancja dla naszych klientów, że inwestycja w piłki, to inwestycja na wiele lat, bez konieczności napraw i wymian.

Klienci mogą wybierać produkt z przedziału wagowego od 3 do 12 kg przy zachowaniu tej samej średnicy, dzięki czemu stopniowo mogą adaptować się do ruchu. Produkt świetnie nadaje się do pracy z dziećmi. Dzięki niewielkim ciężarom, najmłodsi zawodnicy, bez problemu sprostają każdemu sportowemu wyzwaniu.

Piłka lekarska to wszechstronne narzędzie treningowe, dzięki której każda partia Twojego ciała będzie z dnia na dzień sprawniejsza.

Inwestycja w piłkę to inwestycja w siebie i swoich klientów!

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Średnica
14''
Kolor
czarny
Warianty
9 różnych obciążeń - od 4 do 12 kg
Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.