Zestaw dwóch mat amortyzujących do zrzucania ciężarów
  • Nowy
Duża dostępność

Zestaw dwóch mat amortyzujących do zrzucania ciężarów

Mata do zrzucania ciężarów to doskonale rozwiązanie dla siłowni komercyjnych i domowych, w których rzucanie ciężarami na standardowy pomost ciężarowy jest niemożliwe przez nadmierne wstrząsy, hałas i ryzyko uszkodzenia nawierzchni. 

Ilość
1190 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

W przypadku dużych obiektów sąsiadujących z innymi firmami lub lokalami mieszkalnymi to najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Wyciszające maty zostały zoptymalizowane pod kątem dwuboju olimpijskiego i trójboju siłowego, które w ostatnich latach przeżywają rozkwit i zyskują na popularności wśród amatorów.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości warstwowej pianki, która amortyzuje upadek, wygasza sztangę i pochłania energię, dzięki czemu nawet przy zrzuceniu ciężaru nad głowę nie musimy się martwić o jej zbyt duże odbicie. Pianka jest okalana bardzo trwałą skórą EKO, która zapobiega ślizganiu się sztangi i jest oporna na zniszczenia. Dodatkowe otwory w macie służą odprowadzaniu powietrza na zewnątrz dzięki czemu tłumiony jest upadek.

Wymiary maty: 100 x 60 x 15 cm

Waga zestawu: 33 kg

Trening wymaga skupienia i pełnej koncentracji, bez dodatkowych zmartwień o otaczającą nas przestrzeń i innych trenujących, dlatego trenując z dużymi ciężarami zadbaj o swój spokój i pewność przy każdym powtórzeniu.

Maty do zrzucania ciężarów sprzedawane są w zestawach (po 2 sztuki).

*Zamówione produkty zostaną wysłane od 20.06.2022

Specyfikacja

Materiał
pianka i skóra EKO
Waga produktu
zestaw - 33 kg
Powierzchnia podstawy
100 x 60 cm
Kolor
pomarańczowo-czarny
Wysokość
15 cm
Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.