Mobilny stojak do przysiadów z uchwytami na sztangę
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Mobilny stojak do przysiadów z uchwytami na sztangę

SQUAT RACK MOBILE ustanawia nowy standard dla niezależnych stanowisk do przysiadów, łączących wytrzymałość oraz stabilność. 

Ilość
3290 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

SQUAT RACK MOBILE ustanawia nowy standard dla niezależnych stanowisk do przysiadów, łączących wytrzymałość oraz stabilność. Niewielkie rozmiary i nisko profilowana konstrukcja jest idealna dla użytkowników z ograniczoną przestrzenią treningową. Stojaki zajmują minimalną ilość miejsca i mogą być w łatwy sposób przenoszone przez użytkownika. Dodatkową zaletą produktu jest szeroki rozstaw wysokości, dzięki czemu poziom ułożenia sztangi może być dopasowany indywidualnie do każdego klienta.

Jest to niezbędny element wyposażenia każdej siłowni, w której praca z ciężarami jest codziennością. Wyposażając swoją siłownię w Squat Mobile, gwarantujesz swoim podopiecznym poczucie bezpieczeństwa oraz znakomite warunki treningowe. 

Czas dostawy: 5-7 dni
*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Materiał
stal
Powierzchnia podstawy
56 x 40 cm
Kolor
czarny
Wysokość
184,5 cm
Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.