Mobilny stojak do przysiadów z uchwytami na sztangę
  • Nowy
Duża dostępność

Mobilny stojak do przysiadów z uchwytami na sztangę

Bezpieczeństwo, stabilność i wszechstronność to najlepszy opis naszego produktu. SQUAT RACK  to 

trwałe i ekonomiczne rozwiązanie, zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić wszechstronność w każdym treningu wytrzymałościowo-siłowym.

Ilość
3790 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Bezpieczeństwo, stabilność i wszechstronność to najlepszy opis naszego produktu. SQUAT RACK  to trwałe i ekonomiczne rozwiązanie, zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić wszechstronność w każdym treningu wytrzymałościowo-siłowym.

Ta hybrydowa jednostka treningowa została stworzona z myślą zarówno o niewielkiej siłowni jak i dużych centrach sportowych. Stabilny i jednocześnie mobilny stojak do przysiadów z drążkiem do podciągania to świetna opcja w miejscach gdzie występują ograniczenia w możliwości montażu na ścianie i podłodze. 

Szeroki rozstaw podstawy gwarantuje stabilność przy dynamicznych ruchach wykonywanych na drążku.

Matowo-czarny lakier proszkowy daje wspaniały i zuchwały wygląd całej konstrukcji. Każdy detal przechodzi specjalny proces piaskowania i czyszczenia chemicznego przed malowaniem. Zapobiega to łatwemu odpryskiwaniu i zadrapaniom.

Zestaw sprzedawany wraz z zestawem J-Cups oraz Safety Spotter Arms .

Czas dostawy: 5-7 dni
*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Materiał
stal
Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.