Uchwyt half dog bone grip
  • Nowy
Ograniczona ilość

Uchwyt half dog bone grip

Half dog bone grip kolejny z naszej rodziny uchwytów, i zdecydowanie najbardziej wszechstronny. Przygotowany z najwyższą starannością, aby urozmaicić wyzwania treningowe dla szczególnie wymagających klientów.

Ilość
189 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

 Half dog bone to doskonały „trener żelaznego uścisku” oraz sposób na potężne i umięśnione przedramiona. Z powodzeniem można wykorzystać go w treningu gimnastycznym, treningach OCR, oraz przygotowaniu motorycznym z elementami wspinaczki sportowej. Świetnie sprawdzi się też w treningu medycznym przy uporczywych dolegliwościach stawu łokciowego, nadgarstka lub w ćwiczeniach wzmacniających przedramiona (np. po przebytym urazie bądź unieruchomieniu w opatrunku gipsowym). Znajdzie zastosowanie w tradycyjnym treningu siłowym i funkcjonalnym - już dzisiaj możesz odmienić standardowe warianty ćwiczeń jednorącz, biorąc na kolejną sesję swój egzemplarz „Dog Bone’a”. 

Kompatybilny z gryfami olipijskimi, możliwość regulacji poprzez docisk pokrętłem. Waga 1,5kg.

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.