Assault airrower elite

  • Nowy
Produkt niedostępny
Assault airrower elite

Assault AirRower Elite przenosi wioślarstwo na kolejny, wyższy poziom. Opór oparty na działaniu koła zamachowego i dwustopniowy napęd zapewniają płynną pracę. Duża, wydajna i dobrze widoczna konsola i wygodne odporne na pot siedzenie gwarantują jeszcze większy komfort pracy. 

Ilość
7990 PLN
Brutto

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Ta maszyna została zaprojektowana przez profesjonalnych sportowców i trenerów, którzy przetestowali najlepszy na świecie sprzęt fitness, aby stworzyć jednego z najlepszych wioślarzy na świecie.. Solidna stalowa konstrukcja ramy AirRower i innowacyjne rozwiązania w połączeniu z wytrzymałością klasy komercyjnej sprawiają, że jest to najlepszy w swojej klasie wioślarz na rynku.

Stworzony specjalnie do użytku w komercyjnej siłowni. Każdy element AirRower jest zbudowany z myślą o długowieczności. Jego mocny, dwustopniowy napęd łańcuchowy i pasowy, komercyjne siedzenie, stalowe podnóżki i aluminiowa belka sprawiają, że AirRower wyróżnia się na tle konkurencji. Czemu? Ponieważ oznacza maksymalną trwałość i oferuje płynne, niewymagające konserwacji wioślarskie doświadczenie.

Idealna maszyna do treningu HIIT, cardio i treningów wytrzymałościowych. AirRower to trening całego ciała, który nie ma sobie równych. Trening na AirRower jest w pełni skalowalny: od przeciętnego bywalca siłowni po elitarnego sportowca. System uchwytów, odporne na pot siedzisko i regulowane podnóżki zapewniają komfortową jazdę wioślarzom na każdym poziomie sprawności.

Potraktuj to jako nowy standard w sprzęcie do wiosłowania. Optymalna maszyna do otwartych przestrzeni treningowych. Mobilność  i brak wtyczki elektrycznej sprawia, że przesuwanie go po zatłoczonej podłodze jest łatwe i bezbolesne. Assault AirRower jest zasilany energią człowieka. Czterokierunkowy system poziomowania / stabilizacji sprawia, że AirRower jest uziemiony i gotowy do codziennego użytkowania.

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Długość
235 CM
Waga produktu
92 KG
Kolor
ANTRACYTOWY
Wysokość
123.4 CM
Szerokość
51 CM
Maksymalna waga użytkownika
158.8 KG

Zapytaj o produkt

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.