Deska do ćwiczeń peg board- kołkownica
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Deska do ćwiczeń peg board- kołkownica

Peg Board na stałe wpisał się już w krajobraz siłowni na całym świecie. Proste narzędzie treningowe, które w wyjątkowy sposób angażuje i stymuluje do pracy górne partie mięśniowe oraz zwiększa różnorodność treningową. 

Wysokość
Ilość
689 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Peg board na stałe wpisał się już w krajobraz siłowni na całym świecie. Proste narzędzie treningowe, które w wyjątkowy sposób angażuje i stymuluje do pracy górne partie mięśniowe oraz zwiększa różnorodność treningową. 

Wyprodukowana w Polsce ścianka wspinaczkowa powstała z najwyższej, jakości sklejki liściastej o grubości 4 mm. Do produktu dołączone są kołki o średnicy 30 mm, które idealnie wpasowują się w otwory w ściance. Płyta może być montowana pionowo lub poziomo z możliwością szeregowego dodawania kolejnych elementów, aby powiększyć przestrzeń roboczą.

Produkt znalazł swoje zastosowanie nie tylko w sportach wspinaczkowych i gimnastycznych ale pozytywny wpływ treningu z użyciem ścianki Peg board został doceniony w sportach walki, sportach siłowych jak również dyscyplinach wytrzymałościowych.

Czas dostawy: 5-7 dni

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Materiał
sklejka
Kolor
naturalne drewno
Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.