Zestaw taśmy do treningu w podwieszeniu
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Zestaw taśmy do treningu w podwieszeniu

Taśmy do treningu w podwieszeniu to zestaw umożliwiający  trening całego ciała w każdym miejscu - w domu, ogrodzie, lesie, na siłowni.

Trening z użyciem taśm  opiera się na  na  wykorzystywaniu masy własnego ciała, dlatego jest możliwy do przeprowadzenia praktycznie w każdych warunkach. Niewielki, kompaktowy rozmiar  sprawia, że możesz je zabrać ze sobą wszędzie.

Ilość
349 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Taśmy zostały wykonana z trwałego i wytrzymałego materiału jakim jest poliester. Są w stanie utrzymać obciążenie o wadze 1200 kg w związku z czym nie ma ograniczeń wagowych użytkownika.

Trening z taśmami może być wykonany przez każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu kondycji fizycznej. Gama ćwiczeń jest tak ogromna, że zarówno osoby początkujące jak i bardzo zaawansowane będą czuły satysfakcję z wykonanego treningu.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które są zapracowane i nie znajdują czasu na uczęszczanie do klubu fitness a nie mają miejsca na stworzenie przestrzeni treningowej w domu. Wystarczy najprostsze mocowanie do sufitu lub ściany i można zacząć ćwiczyć.

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.