Guma treningowa power band
  • Nowy
Duża dostępność

Guma treningowa power band

Power Band Steelstorm
Ilość
59 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Gumy Power Band to kompleksowy trening całego ciała i wsparcie Twojego rozwoju. Są świetnym narzędziem do poprawy szybkości, wydolności, siły. Znalazły swoje zastosowanie podczas rozciągania, pracy nad mobilnością oraz rehabilitacji.

Najczęściej są wykorzystywane przy popularnym podciąganiu na drążku i pozostałych ćwiczeniach gimnastycznych, które wymagają asysty.

Gumy to niezwykle proste narzędzie stworzone z wysokiej jakości lateksu, odpornego na rozerwania a tym samym nie tracą swoich właściwości nawet w czasie wymagających jednostek treningowych

Prezentujemy Wam cztery gumy Steelstorm Power Band, które spełnią wymagania profesjonalnych zawodników oraz osób ćwiczących amatorsko w zaciszu domowym. Cztery gumy, o czterech różnych szerokościach, grubościach i oporach.  To sprawia, że każda z nich jest bardziej wyspecjalizowana do określonych rodzajów treningu i do różnych poziomów zaawansowania zawodników.

Zawodnicy najczęściej korzystają z gum oporowych w czasie rozgrzewki i rozciągania, kiedy skupiają się na dogrzaniu wszystkich stawów, poprawą mobilności i gibkości ciała.

Gumy Power Band z łatwością mieszczą się w kieszeni i torbie na siłownię. i mogą być używane do treningu w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu.  Stanowią dobre uzupełnienie innych niezbędnych narzędzi treningowych.

Wszystkie gumy  są wykonane z bardzo wytrzymałej, naturalnej gumy lateksowej i posiadają logo Steelstorm. Klienci mogą zamówić zestaw lub pojedyncze gumy najlepiej dopasowane do ich potrzeb, niezależnie od tego, czy chcą po prostu mieć narzędzie do rozciągania w domowej siłowni, czy też w pełni wyposażyć duży obiekt treningowy w różnorodne gumy do wielu zastosowań, w tym:

- Pomoc przy podciąganiu i innych ćwiczeniach gimnastycznych

- Trening szybkości i zwinności

- Trening siłowy z dodatkowym oporem

- Plyometria

- Rozciąganie

- Prehabilitacja | Rehabilitacja

Specyfikacja:

szerokość: 6,4 mm (kolor: żółty)

szerokość: 13 mm (kolor: czerwony)

* szerokość: 22 mm (kolor: czarny)

* szerokość: 32 mm (kolor: fioletowy)

szerokość: 45 mm (kolor: zielony)

* szerokość: 64 mm (kolor: niebieski)

* szerokość: 84 mm (kolor: pomarańczowy)

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.