Gumy power bands

  • Nowy
Duża dostępność
Gumy power bands
Power Band Steelstorm
Ilość
59 PLN
Brutto

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Gumy Power Band to kompleksowy trening całego ciała i wsparcie Twojego rozwoju. Są świetnym narzędziem do poprawy szybkości, wydolności, siły. Znalazły swoje zastosowanie podczas rozciągania, pracy nad mobilnością oraz rehabilitacji.

Najczęściej są wykorzystywane przy popularnym podciąganiu na drążku i pozostałych ćwiczeniach gimnastycznych, które wymagają asysty.

Gumy to niezwykle proste narzędzie stworzone z wysokiej jakości lateksu, odpornego na rozerwania a tym samym nie tracą swoich właściwości nawet w czasie wymagających jednostek treningowych

Prezentujemy Wam cztery gumy Steelstorm Power Band, które spełnią wymagania profesjonalnych zawodników oraz osób ćwiczących amatorsko w zaciszu domowym. Cztery gumy, o czterech różnych szerokościach, grubościach i oporach.  To sprawia, że każda z nich jest bardziej wyspecjalizowana do określonych rodzajów treningu i do różnych poziomów zaawansowania zawodników.

Zawodnicy najczęściej korzystają z gum oporowych w czasie rozgrzewki i rozciągania, kiedy skupiają się na dogrzaniu wszystkich stawów, poprawą mobilności i gibkości ciała.

Gumy Power Band z łatwością mieszczą się w kieszeni i torbie na siłownię. i mogą być używane do treningu w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu.  Stanowią dobre uzupełnienie innych niezbędnych narzędzi treningowych.

Wszystkie gumy  są wykonane z bardzo wytrzymałej, naturalnej gumy lateksowej i posiadają logo Steelstorm. Klienci mogą zamówić zestaw lub pojedyncze gumy najlepiej dopasowane do ich potrzeb, niezależnie od tego, czy chcą po prostu mieć narzędzie do rozciągania w domowej siłowni, czy też w pełni wyposażyć duży obiekt treningowy w różnorodne gumy do wielu zastosowań, w tym:

- Pomoc przy podciąganiu i innych ćwiczeniach gimnastycznych

- Trening szybkości i zwinności

- Trening siłowy z dodatkowym oporem

- Plyometria

- Rozciąganie

- Prehabilitacja | Rehabilitacja

Specyfikacja:

szerokość: 6,4 mm (kolor: żółty)

szerokość: 13 mm (kolor: czerwony)

* szerokość: 22 mm (kolor: czarny)

* szerokość: 32 mm (kolor: fioletowy)

szerokość: 45 mm (kolor: zielony)

* szerokość: 64 mm (kolor: niebieski)

* szerokość: 84 mm (kolor: pomarańczowy)

Zapytaj o produkt

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.