Gryf treningowy - clean & jerk
  • Nowy
Ostatnie sztuki

Gryf treningowy - clean & jerk

Jerk to legendarne ćwiczenia mające na celu naukę eksplozywności, generowania mocy i maksymalnej siły zarówno u osób wyczynowo trenujących podnoszenie ciężarów jak i z innych dyscyplin sportowych.

Ilość
1490 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Jednak nauka pracy ze sztangą prostą dla osób niewyspecjalizowanych jest technicznie wymagająca co może opóźnić dojście do maksymalnych ciężarów.
Próbując przyśpieszyć ten proces, trenerzy opracowali wszelkiego rodzaju warianty techniczne, i protokoły, które miały przyśpieszyć naukę generowania mocy, jednak prawdziwym rozwiązaniem tego problemu jest zmiana sprzętu.

Teraz wystarczy Jerk landmine, który jest skonstruowany tak, aby osiągnąć naturalne ustawienie stawów, ramion i naturalnych linii oporu! 

Jerk landmine zastępuje kilkadziesiąt godzin pracy nad techniką na jeden płynny ruch, podobny do wyciskania nad głowę, bez utraty siły na naukę ruchu.

Poprzez zmianę sprzętu możemy przenieść naturalne, eksplozywne ruchy do każdej aktywności sportowej.  Rezultatem jest optymalny sposób na konsekwentne budowanie siły w środowisku wolnym od bólu stawów. Co więcej, konstrukcja Jerk eliminuje wiele technicznych zawiłości tworzonych przez drążek olimpijski, co skutkuje bezpieczniejszymi i łatwiejszymi ruchami. Teraz możesz spędzić mniej czasu na pracy nad techniką, a więcej na podnoszeniu, aby zbudować siłę!

Ćwiczenia:

Martwy ciąg

Przysiad z wyskokiem

Power Clean

Split clean & jerk

Split snatch

Wyciskanie sztangi

Wiosłowanie

Czas oczekiwania: 7 dni roboczych.

Specyfikacja

Długość
157 cm
Kolor
czarny
Malowanie
proszkowe
Szerokość
75,3 cm
Łożyska
kulkowe 4 szt.
Długość rączki
15 cm
Producent
STEELSTORM
Średnica części chwytnej
33,7 mm
Długość części obciążeniowej
27 cm
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.