Gryf treningowy- Open trap bar
  • Nowy
Ograniczona ilość

Gryf treningowy- Open trap bar

OPEN TRAP BAR to zupełnie nowa wersja tradycyjnej sztangi heksagonalnej, która jest jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi do budowania siły i nauki generowania mocy.

Ilość
1390 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Ta pomysłowa konstrukcja oferuje kilka korzyści w porównaniu z tradycyjną, zamkniętą ramą.   Najważniejszym z nich jest dostęp do znacznie większej liczby ruchów niż dotychczas.  Dzięki otwarciu przedniej części drążka, możliwe jest używanie trap baru do wykroków, swobodnego przenoszenia ciężarów podczas spaceru farmera i wielu innych ćwiczeń, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego wyważenia.

Przez wielu trenerów, praca z trap barem, jest bezpieczniejsza niż z tradycyjną prostą sztangą, ponieważ obciążenie jest wyśrodkowane i bardziej zrównoważone, co powoduje znacznie mniejsze obciążenie dla kręgosłupa.

Trening z użyciem open trap bar to idealne rozwiązanie dla osób początkujących, które chcą rozwinąć podstawowe poziomy siły.

Trening z Trap Bar rozwija nie tylko siłę, ale także moc, a efekt przeniesienia tego rodzaju treningu na inne dyscypliny sportu jest niezaprzeczalny  - Zarówno olimpijczycy w podnoszeniu ciężarów, strongmani i inni zawodowi sportowcy mogą odnieść korzyści z włączenia do swojego treningu open trap bar.

Specyfikacja

Waga gryfu
23 kg
Długość rękawa
30 cm
Materiał
stal
Długość
200 cm
Kolor
czarny
Szerokość
56 cm
Długość rączki
15 cm
Producent
STEELSTORM
Średnica części chwytnej
33,7 mm
Ilość uchwytów
3
Długość części obciążeniowej
30 cm
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.