Gryf treningowy Trap Bar
  • Nowy
Ograniczona ilość

Gryf treningowy Trap Bar

Trap bar to sztanga typu heksagonalnego, która w świetny sposób uzupełni trening siłowy. Szczególnie przydatna w trakcie martwego ciągu, który jest jednym z najbardziej wymagających ćwiczeń siłowych, pod względem technicznym.

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1390 zł.

Ilość
1390 PLN
Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Drugim  najczęściej wykonywanym ćwiczeniem jest spacer farmera czyli bardzo proste ćwiczenie, poprawiające wytrzymałość zawodnika.

Główną zaletą sztangi TRAP BAR  jest utrzymanie środka ciężkości w optymalnym położeniu.

Konstrukcja sztangi zapewnia pełne bezpieczeństwo dla użytkownika i ułatwia (co jest częstym problemem) utrzymanie prostych pleców w trakcie ćwiczeń oraz równowagi.

Ryflowanie w części chwytnej pozwala na utrzymanie stabilniejszego chwytu i niweluje ryzyko wyślizgiwania się sztangi w rakcie intensywnego treningu.

W odróżnieniu od konkurencyjnych sztang tego typu, posiada dwie możliwości chwytu – szerszą i węższą, co będzie dodatkowym bodźcem treningowym dla zawodnika.

Gryf typu TRAP BAR  marki Steelstorm produkowany jest w Polsce, z najwyższej jakości stali którą cechuje niezwykła wytrzymałość na uszkodzenia.

Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Waga gryfu
18 kg
Materiał
stal
Długość
200 cm
Kolor
czarny
Malowanie
proszkowe
Szerokość
56 cm
Długość rączki
15 cm
Producent
STEELSTORM
Średnica części chwytnej
33,7 mm
Ilość uchwytów
3
Długość części obciążeniowej
30 cm
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.