Zestaw talerzy technicznych 0,5-2,5 kg
  • Nowy
  • Pakiet
Ograniczona ilość

Zestaw talerzy technicznych 0,5-2,5 kg

Obciążenia w zakresie 0,5- 2,5 kg to idealne uzupełnienie ciężarowego asortymentu, który każdy miłośnik treningu siłowego powinien mieć w swojej siłowni.

Ten pakiet zawiera

Ilość
799 PLN

Zamiast 856,00 PLN

Brutto

Zapytaj o produkt

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

Pobijanie własnych rekordów i dążenie wymarzonego wyniku to główny cel każdego treningu z ciężarami. Przekraczanie własnej granicy nawet o pół kilograma daje poczucie niezwykłej satysfakcji i sensu dalszego pracy. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie obciążenia oferujące przyrost wagi od 0,5 kg do 2,5 kg.

Każdy stalowy talerz ma matowe wykończenie z zewnętrzną gumową powłoką, która chroni go przed zniszczeniem i minimalizuje hałas podczas użytkowania. Dodatkowo gumowe wykończenie otworu zapobiega szybkiemu zsunięciu się ze sztangi.

Otwory kołnierza są dostosowane do rozmiaru tulei sztangi olimpijskiej – średnica 50,40 mm.

Każda waga ma swój odpowiedni kolor:

  • 0,5 kg - biały
  • 1 kg- zielony
  • 1,5 kg - żółty
  • 2 kg- niebieski
  • 2,5 kg - czerwony

Dokładne dobranie wagi podczas serii progresywnych jest jednym z ważniejszych czynników przy wyborze klubu do ćwiczeń, dlatego warto wyposażyć swoją siłownię w małe obciążenia.

Change plates są doskonałe nie tylko podczas treningu siłowego, ale również świetnie się sprawdzą podczas pracy nad techniką, w rozgrzewce i w seriach wytrzymałościowych.

Specyfikacja

Średnica otworu
50,4 mm
Producent
STEELSTORM
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.