Rpm session 4.0

  • Nowy
Produkt niedostępny
Rpm session 4.0

SPEED ROPE 4.0 to nazwa, pod którą kryją się rekordowe prędkości i niezwykła dokładność każdego skoku. Lekka, aluminiowa rączka, kabel z dodatkiem mikrofibry oraz nietuzinkowa myśl inżynierska pozwoliły na powstanie najszybszej i najtrwalszej skakanki na świecie. W komfortowy sposób, bez ryzyka uszkodzenia pozwala użytkownikowi na podejście do każdego treningu czy zawodów.

Kolor
Ilość
299 PLN
Brutto

14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 4000 zł

Informacje

SPEED ROPE 3.0 to nazwa, pod którą kryją się rekordowe prędkości i niezwykła dokładność każdego skoku. Lekka, aluminiowa rączka, kabel z dodatkiem mikrofibry oraz nietuzinkowa myśl inżynierska pozwoliły na powstanie najszybszej i najtrwalszej skakanki na świecie. W komfortowy sposób, bez ryzyka uszkodzenia pozwala użytkownikowi na podejście do każdego treningu czy zawodów.

Przy konstruowaniu wyeliminowano częsty problem zwijania się linki poprzez zastosowanie systemu dwuosiowego obrotu z fazowymi punktami wyjścia, co pozwala na uzyskanie ostrzejszych kątów, a to wiąże się ze zwiększeniem trwałości i mniejszymi obciążeniami.

 Zminimalizowane tarcie między łożyskami zapewnia płynny obrót, maksymalizując transmisję mocy przekazywaną z rączki do linki. W SPEED ROPE 3.0 został zniwelowany problem ślizgania się dłoni, dzięki karbowaniu na całej powierzchni chwytnej.

Dodatkowo, aby rozwijać większą prędkość można zastosować niepowlekane kable, jednak wówczas należy pamiętać o nawierzchni, na której będzie wykorzystywana skakanka. Linka wytrzyma dłużej, gdy będziemy z niej korzystać na gumowej lub innej gładkiej powierzchni. Jeśli planujesz trenować na świeżym powietrzu zalecamy dodatkowe powlekanie linki. Skakanka posiada również regulację długości, co pozwala na dostosowanie jej do wzrostu użytkownika niezależnie od wieku i płci.

SPEED ROPE 3.0  to rewolucja treningowa. Skakanka jest używana do bicia światowych rekordów prędkości i

 zyskała zaufanie wśród wyczynowych sportowców.

Trening z wykorzystaniem skakanki pozwala szybko zredukować tkankę tłuszczową w talii, biodrach, udach i łydkach oraz uzyskać dobrą kondycję fizyczną i koordynację ruchową. 

Speed Rope 3.0 będzie najprawdopodobniej ostatnią skakanką, jakiej kiedykolwiek zechcesz używać.

Produkt jest sprzedawany w zestawie z woreczkiem z mikrofibry do łatwego przechowywania i transportu.

*Ze względu na sytuację epidemiologiczną, czas realizacji może być wydłużony.

Specyfikacja

Długość linki
365 cm
Długość rączki
14,5 cm
Materiał rączki
aluminium
Producent
RPM Training

Zapytaj o produkt

Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.