Projekt skakanki powstały we współpracy z najpopularniejszym producentem, którego produkt zjednał sobie miliony wiernych fanów na całym świecie. Powstała specjalnie na zamówienie STEELSTORM i występować będzie w kolorach marki, czyli pomarańczu i cieli. Niezawodna skakanka, którą każdy powinien mieć zawsze przy sobie. Bez znaczenia, czy dopiero zaczyna przygodę z Crossfitem czy uprawia go zawodniczo. Najnowsza wersja skakanki SPEED ROPE 3.0 jest odpowiedzią na coraz wyższe wymagania klientów. 

Podczas treningu osiągniesz rekordowe prędkości oraz niezrównaną dokładność każdego skoku. Speed Rope 3.0 pozwala na płynny ruch skakanki. Długość kabla  skakanki z dodatkiem microfibry wynosi 3,65m. Model posiada bardzo lekkie uchwyty metalowe o długości 14,5cm. Prosta regulacja pozwala na dostosowanie odpowiedniej długości linki do wzrostu ćwiczącego. 

  

Session 3.0 to elegancka wersja skakanki od której to wszystko się zaczęło, tej która zrewolucjonizowała rynek w 2012 r. Nikt wcześniej nie poparł taką ilością myśli inżynierskiej skakanki, a osiągnięte rezultaty to podkreśliły. Jest to najtrwalsza, najszybsza, najskuteczniejsza i najszybka skakanka, którą kiedykolwiek zbudowano. Session to podstawa marki. Niezależnie od tego, czy ustanawia rekordy świata, pozwala komuś wykonać jego pierwsze double unders, pozwala sportowcowi na intensywny trening w domu czy daję sportowcowi siłę by wygrać zawody.Skakanka ta gotowa jest na wszystko, do czego ją przeznaczysz i będzie najprawdopodobniej ostatnią skakanką, jaką kiedykolwiek zechcesz kupić.

Podstawowe cechy skakanki 3.0 session

 • Wykonana w całości z precyzyjnie obrobionego aluminium rączki wytrzymają eksplozję i mają dożywotnią gwarancję.
 • Opatentowany system dwuosiowego obrotu, pozwalający rączkom pozostawać na końcach linki i jednocześnie eliminować jej skręcanie się.
 • System zapobiegający tarciu z łożyskami Oilite zapewnia gładki obrót jednocześnie maksymalizując przekazywanie energii z rączki do linki, czyniąc te skakanki najwydajniejszymi jakie kiedykolwiek stworzono.
 • Standardowe wykonanie z przeźroczystej POWLEKANEJ LINKI (12 stóp długości). Szybka i wysokowydajna stanowi najtrwalsze rozwiązanie i da sobie radę z szeregiem powierzchni podskoków, jest świetna tak dla początkujących jak i zawodowców.
 • Posiada karbowane rączki dla łatwego chwytu w każdych warunkach.
 • Dostarczana z woreczkiem z mikrofibry dla łatwego przechowywania i transportu.

Co jest nowego w 3.0

 • Zupełnie przeprojektowana główka z fazowanymi punktami wyjścia linki pozwala na bardziej ostre kąty wyjścia linki co przekłada się na jej mniejsze obciążenie i poprawioną trwałość.
 • Zupełnie nowy krążek kotwiący (zastąpił kulkę) dla płynniejszego obrotu w obydwu osiach i opcjonalnego dodania śrub blokujących (standard w edycji turniejowej).
 • Poprawiony ślizg wewnątrz poprzez dodanie kryzowego łożyska Oilite, zupełnie eliminującego kontakt gołego metalu z metalem dla jeszcze płynniejszego, szybszego obrotu z jednoczesnym zachowaniem legendarnej kontroli i transmisji mocy, z której znane są szybkie skakanki RPM.

WYŁĄCZNIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SKAKANKI

 • Jeżeli masz bzika na punkcie kabli niepowlekanych, jako że potrzebujesz tej szaleńczej prędkości, pamiętaj by trzymać się gumowej nawierzchni siłowni lub innej podobnej gładkiej powierzchni by twoja linka wytrzymała dłużej.
 • Jeżeli uwielbiasz skakać na betonie / ziemi / piasku / gdzie popadnie upewnij się, że masz linkę powlekaną – jako, że przy takich przygodach linka ta wytrzyma dłużej.
 • Linki mogą powodować ukłucie (delikatne) w kontakcie z gołą skórą.

HISTORIA MARKI- SŁOWAMI ZAŁOŻYCIELA

Jako właściciel CrossFit Cadence w Los Gatos, Kalifornia, widziałem całą masę double-unders przez  te lata i niemalże tyle samo frustracji związanej z double-under. Przypominanie naszym klientom by nie wpadać w „złość double-under” było często wykorzystywaną wskazówką trenerską, na długo zanim stało się elementem mantry RPM. 

Celem zmierzenia się z tym zagadnieniem przeczesaliśmy rynek w poszukiwaniu najlepszej skakanki do zawodów CrossFit i doskonalenia double-unders, tylko po to, by w każdej wypróbowanej odkryć poważne błędy. Niektóre rozpadały się w trakcie intensywnych treningów. Inne miały niewygodne rączki, które wyślizgiwały się z dłoni, gdy były spocone. Wiele rączek przemieszczało się wzdłuż linki, wymagając regulacji rączek przed każdym setem. Większość zrobiono z taniego plastiku, który często łamał się pod naprężeniami, którym go poddawaliśmy. Niektóre zaś były po prostu zbyt toporne i powolne.

Potem, gdy dostrzegliśmy jak wielu sportowców używa wielkich i topornych skakanek, walcząc z double-unders podczas pierwszego otwartego ćwiczenia CrossFit w roku 2011 postanowiliśmy, że by znaleźć lepsze rozwiązanie dla elementu double-under musimy ją stworzyć sami. Jako bracia, z przydatnym połączeniem doświadczenia inżynierskiego i siłowni CrossFit w roli poligonu testowego postanowiliśmy stworzyć skakankę niepodobną do żadnej innej.

 

 • Która będzie miała technologię zapobiegania tarciu niespotykaną do tej pory w żadnej skakance.
 • O niespotykanej dokładności i elastyczności.
 • Która przetrwa zmiażdżenie opadającą obciążoną sztangą.
 • Z rączkami, które będą przytwierdzone na końcach, tak jak to powinno być, a jednocześnie zapobiegną narastającemu skręceniu linki.
 • Zaprojektowana tak by być trwała lecz elegancka, pozwalająca na kreatywną ekspresję i dostosowanie do użytkownika.
 • I rzecz jasna taką, która sprawi, że nie przeżyjemy „złości na double unders”.

 Skakanka RPM Speed Rope narodziła się z tych właśnie założeń.

Dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, pomarańczowym i różowym. W momencie składania zamówienia w komentarzu należy wpisać nazwę wybranego koloru.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij