Marka Steelstorm powstała z pasji tworzenia rzeczy, które idealnie odpowiadaja na potrzeby sportowców. Tych początkujących i tych zaawansowanych. Kilkuletnie doświadczenie w branży daje nam pewność, że oferowane produkty i rozwiązania są odpowiedzią na najbardziej wymagajace oczekiwania klientów. W naszej pracy nie ma rzeczy i projektów niemożliwych. Ogranicza nas wyłacznie wyobraźnia naszych klientów. Stosowane rozwiązania i modułowa struktura naszych konstrukcji stalowych pozwala na szerokie spektrum działania i rozwoju boxów czy domowych siłowni.

Masz pomysł ale nie wiesz czy da sie go zrealizować? Napisz do nas a my zaproponujemy rozwiązanie dostosowane do twoich potrzeb i wymagań sportowców, którzy mają trenować na zamówionym przez Ciebie sprzęcie.

Steelstorm jest marką specjalizującą się w produkcji sprzętu do Crossfitu. Steelstorm to przede wszystkim najwyższa jakość produktów i kompleksowa realizacja projektów. Pasja, kompetencja, profesjonalizm. Wszystko to wypracowane. Pierwszy box od Steelstorm stanął w Łodzi. Kolejne w Warszawie i Białymstoku. Doskonale wiemy czego chcemy i konsekwentnie realizujemy nasz plan. Naszym klientom oferujemy gotowe rozwiązania i produkty. Na specjalne zlecenia tworzymy projekty spersonalizowane i dostosowane pod indywizualne wymagania klienta i miejsca.  Ciągle się rozwijamy i inwestujemy. Punktem przełomowym w historii firmy było niewątpliwie wprowadzenie do oferty Assault Airbike, produktu który pokochały miliony na całym świecie. Produktu, który towarzyszy największym zawodom Crossfitowym na świecie. Rower treningowy wykorzystujący opór powietrza to najprawdopodobniej najlepszy produkt cardio na rynku.

Nasz sprzęt znajdziesz

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij